Veselé vánoce a Pf 2021

23.12.2020

Veselé vánoce Vám a Vašim blízkým, mnoho zdraví, štěstí a lásky v roce 2021.

Rok kovového Buvola – co nás čeká?

Čínský horoskop na rok 2021 předpovídá, že by nemělo dojít k žádným velkým změnám. Ani ve světě, ani doma. Konat by se neměly žádné katastrofy, ani by nás neměly postihnout větší ztráty. Naopak je dobrý rok k tomu uspořádat si vlastní finance. Rok kovového Buvola přeje uspořádání finančních záležitostí, srovnání dluhů i vyřešení rozohněných vztahů. Mohli bychom se dokonce i usmířit s lidmi, se kterými nejsme dlouhodobě v kontaktu. Vše však musíme dělat vědomě. Rozhodnout se, plnit úkoly a nést za vše zodpovědnost. Co konkrétně nám rok kovového Buvola přinese v oblasti financí, lásky, zdraví a práce?

ČÍNSKÝ HOROSKOP A KARIÉRA V ROCE 2021

Čínský horoskop na rok 2021 předpovídá, že bude mnohem lépe, než v roce 2020. Měly by se srovnat následky pandemie koronaviru. Lidé, kteří byli propuštěni, najdou adekvání zaměstnání, ve kterém budou spokojeni. Vynahradí se jim tak i finanční ztráty. Pokud budete pilní a pečliví, nemine vás rychlý kariérní postup nebo odměny. V letošním roce máte šanci získat vysněnou práci. A být za ni rovněž velmi slušně ohodnoceni. Získaná práce pak bude trvalá, nemusíte se bát ztráty. Ti, kteří chtějí změnit zaměstnání ze své vůle, budou mít dostatek nabídek. Bude však důležité dobře vybírat. Protože práce, kterou zvolíte, se vás bude držet poměrně dlouho. A v každém případě byste si měli polepšit – i finančně.

ČÍNSKÝ HOROSKOP A ZDRAVÍ V ROCE 2021

Rok kovového Buvola apeluje na to, abychom nadměrně pečovali o svůj zdravotní stav. Čínský horoskop na rok 2021 důsledně všechny varuje! Dál hrozí zvýšené riziko nejen respiračních onemocnění, ale rovněž nehod či úrazů. Buďte na sebe opatrní více než kdykoliv jindy předtím. A to i při běžných činnostech, které běžně vykonáváte. Pod dohledem lékařů by měli být také všichni, které trápí chronické zdravotní obtíže.

Zaměřte se na prevenci. Zajděte si na prohlídku. Jezte zdravé potraviny a pečujte o své tělo i ducha. Udržujte své zdraví! Dostatečně spěte a dodržujte kvalitní pitný režim. Čínský horoskop na rok 2021 také radí, abychom šli darovat krev. Je totiž možné, že bude více lidí, kteří ji v tomto roce kovového Buvola budou potřebovat.


POZITIVA KOVOVÉHO BUVOLA

originalita, nezávislost, upřímnost, stálost, odvaha, spolehlivost

NEGATIVA KOVOVÉHO BUVOLA

mlčenlivost, tvrdohlavost, až příliš velké ambice, neústupnost, vznětlivost


ZDROJ článku 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *