Veselé Vánoce a Pf 2022

21.12.2021

Veselé Vánoce a v roce 2022 mnoho zdraví, štěstí a lásky.

Rok Tygra – co nás čeká?

Rok Tygra, je charakterizován oživením dynamiky zaměřené na pokrok a ambice. Dařit se bude všem vašim plánům a budou se plnit i vaše tajná přání. Tedy pokud na jejich splnění budete aktivně pracovat. Pokud se nebojíme proměnit naše sny v realitu, může se náš život značně posunout k lepším zítřkům. Rok Tygra je také vhodný ke startu nových projektů. Ovšem po spuštění je budeme muset chránit a věnovat jim stejnou pozornost, jakou tygří samice věnuje svým mláďatům. Ale síla Tygra nám bude nápomocna. Čínský horoskop na rok 2022 bude také plný příležitostí a prosperity.

ČÍNSKÝ HOROSKOP – KARIÉRA V ROCE 2022

Podle čínského horoskopu není lepší rok pro práci a kariéru než rok Tygra. Jen ten dokáže oživit všechny neúspěšné projekty nebo vdechnout život již umírajícímu a nefunkčnímu podnikání. Čínský horoskop na rok 2022 uvádí, že rok Tygra bude hýřit novými a originálními nápady. V roce 2022 se bude dařit i těm nejnepravděpodobnějším a nejméně optimistickým projektům. Pokud vám chybí peníze na podnikání, v tomto roce se velice pravděpodobně někde objeví a budete je mít plně k dispozici. Do cesty vám v tomto roce přijdou i nové pracovní příležitosti.

ČÍNSKÝ HOROSKOP A ZDRAVÍ V ROCE 2022

Zdravotní horoskop na rok 2022 doporučuje všem znamením čínského zvěrokruhu, sledovat v roce Tygra především zdraví ledvin. A také o ně nadmíru pečovat. Hrozí časté záněty močových cest. Velmi důležité je pití kvalitních tekutin, především čisté vody. Rovněž byste měli ozdravit svůj jídelníček. Vyhýbejte se polotovarům a jezte opravdové čerstvé potraviny, které budou mít pro vaše tělo nějaký pozitivní přínos. Čínský horoskop na rok 2022 (rok Tygra) také uvádí, že bude nutné udržovat pod kontrolou nervozitu a stres. Velmi prospěšná by pro vás v tomto roce mohla být meditace a jóga. Zaměřte se na prevenci. Zajděte si na prohlídku. Jezte zdravé potraviny a pečujte o své tělo i ducha. Udržujte své zdraví! Dostatečně spěte a dodržujte kvalitní pitný režim.

ČÍNSKÝ HOROSKOP – LÁSKA A VZTAHY V ROCE 2022

Vodní prvek s polaritou jang a navíc spojený se zvířecím znamením čínské astrologie, věští v roce 2022 značnou podporu mezilidských vztahů. Rodiny budou držet více při sobě a lidé si mezi sebou budou pomáhat. Budou také nuceni řešit více věcí společně. Začne mizet sobeckost a chamtivost. Čínský horoskop 2022 uvádí, že tento rok je rokem ústupu od hmotných statků. Je to také období, během kterého bude možné přijímat názorové rozdíly v rodině i mezi přáteli s chladem a nezájmem. Žádné hádky vás tedy v této oblasti rozhodně nečekají.

POZITIVA ZNAMENÍ TYGRA

*energie, *síla, *odvaha, *ochrana, *dobrá nálada, *altruismus, *vedení, *důslednost, *cílevědomost, *respekt, *revoluční myšlenky, *velká sebejistota

NEGATIVA ZNAMENÍ TYGRA

*zranitelnost, *citlivost, *sobeckost, *nadhodnocování, *přehnaná důvěra, *zbytečně podstupuje rizika, *“přibarvování” si nebo postoj *“všechno nebo nic”


ZDROJ článku 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *