Pf 2024

22.12.2023

Pf 2024 = radost 😀, štěstí ☘️, síla 💪🏻 a láska ❤️

Čínský horoskop 2024 přináší jen samá pozitiva. Vládnout nám bude Drak.

Ten je považovaný za symbol radosti, štěstí, síly a lásky. Dá se tak očekávat poměrně pozitivní rok. Bude se dařit nejen nám samotným, ale i situace ve světě se začne zlepšovat. Staneme se svědky obřích změn a přelomových událostí. A těšit se po letech nejistoty můžeme také na upevnění, uzemnění a stabilitu. Rovněž i na to, že se nám konečně podaří vyřešit problémy, které nás už dlouho trápí.

Čínský Nový rok začíná 10. února 2024 a končí 28. ledna 2025.

Drak je jangový symbol a je spojován s elementem ohně. V čínské astrologii je uctíván pro svou sílu, moudrost a úspěchy. Jeho energie je silná a přichází vše urovnat a dát věci do pořádku. Čínský horoskop 2024 uvádí, že Drak je považován za symbol transformace, růstu a hojnosti. Pozitivní energie Draka dopadne na každého jedince na Zemi. Stejně tak se bude Drak snažit urovnat veškeré nepříjemné a nedořešené záležitosti ve světě. Rok Draka je výjimečně pozitivní, šťastný a nabízí spoustu příležitostí k růstu, osobnímu rozvoji i životnímu posunu směrem vpřed. Čínský horoskop 2024, rok Draka je spojován s elementem Dřeva. A právě Dřevo v čínské filozofii představuje nový začátek, růst a pokrok. Dřevo v kombinaci s Dračím ohněm umí podnítit vášeň, kreativitu a inovaci. Co se stane, když dřevo zapálíte? Rozhoří se obrovským plamenem. A stejný potenciál bude mít v roce 2024 každý z nás.

KARIÉRA V ROCE 2024

Čínský horoskop 2024, rok dřevěného Draka, předpovídá úspěšný rok v pracovní oblasti i v podnikání. Jsou tu zajímavé vyhlídky na finanční zisk.

PENÍZE V ROCE 2024

Drak umí s penězi zacházet a rozhodně to bude v peněžence či na bankovním kontě znát. Ovšem je potřeba pravidelně kontrolovat náklady.

SPOLEČNOST A POLITIKA V ROCE 2024

Velkou roli bude hrát větší začlenění umělé inteligence do běžného života. Změní se díky tomu i mnohé pracovní oblasti.

LÁSKA A VZTAHY V ROCE 2024

Čínský horoskop 2024 je předzvěstí šťastných a trvalých manželství.

ZDRAVÍ V ROCE 2024

Stejně jako bude šance docílit zajímavých výsledků v oblasti práce, to samé slibuje i oblast zdraví.

POZITIVA ZNAMENÍ DRAKA

NEGATIVA ZNAMENÍ DRAKA


ZDROJ článku 🙂


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *