Pf 2023

29.12.2022

Pf 2023, … lásku ❤️ … zdravou mysl ☘️

Čínský horoskop na rok 2023 je rokem vodního Zajíce. A jaký bude? Podle čínského horoskopu 2023 nás po hektickém a energickém roce čeká klidnější čas ke zhodnocení našich životních cílů. Příchod roku vodního Zajíce je předzvěstí jemnosti a vyrovnanosti. Je to střízlivý a tak trochu líný rok, kdy si můžeme konečně odpočinout, o všem v klidu přemýšlet a přijímat bez obav výzvy, které život přinese.

Čínský Nový rok začíná 22. ledna 2023 a skončí 9. února 2024. Zajíc, který v tento čas bude vládnout, patří mezi vodní živly. Podle Zajíce bude pro všechna zvířata, podle čínského horoskopu, časem, kdy můžeme zpět nabýt vnitřní rovnováhu a dělat si nové plány do budoucna. Budou se hojit rány. Otevřou a vyčistí se i velmi stará zranění. V tomto roce je důležitá tolerance a opatrnost na slova, která vypouštíme z úst. Budeme se muset tváří tvář postavit a podívat “do očí” svým vlastním touhám. A realizovat vše, co jen bude možné. Čínský horoskop na rok 2023 pomůže posunout se výše na společenském žebříčku. Naučíme se lépe ovládat rétoriku i psychologii. Celkově je pak rok Zajíce zaměřen na sebepozorování, sebezdokonalování a osobní rozvoj. Pokud na sobě budeme více pracovat, objeví se odpovědi na otázky a ukáže se nejlepší možná cesta, po které bychom mohli jít.

ČÍNSKÝ HOROSKOP – KARIÉRA V ROCE 2023

Čínský horoskop na rok 2023, rok vodního Zajíce, je úzce spjatý s vyjednáváním, obezřetností, krásou, kreativitou i finanční zodpovědností.

ČÍNSKÝ HOROSKOP – PENÍZE V ROCE 2023

Zajíc je známý tím, že se skvěle stará o peníze, umí je vydělat a přináší do života bohatství a prosperitu.

ČÍNSKÝ HOROSKOP –  SPOLEČNOST A POLITIKA V ROCE 2023

Čínský horoskop na rok 2023 uvádí, že rok vodního Zajíce je rokem diplomacie, udobřování a ukončování bojů i nepokojů.

ČÍNSKÝ HOROSKOP – LÁSKA A VZTAHY V ROCE 2023

Rok vodního Zajíce podporuje dlouhodobé vztahy, ve kterých nejsou žádné emocionální překážky.

ČÍNSKÝ HOROSKOP – ZDRAVÍ V ROCE 2023

Zdravotní čínský horoskop na rok 2023 nám předpovídá odpočinek. Konečně se zbavíte únavy a budete si moci pořádně oddychnout. Zklidníte se a budete mít stresové situace více pod kontrolou. Měli byste mít také více času o svém zdraví přemýšlet. Je to ideální doba na změny životního stylu, na zhubnutí, na nabrání svalové hmoty a síly.

POZITIVA ZNAMENÍ ZAJÍCE

NEGATIVA ZNAMENÍ ZAJÍCE


ZDROJ článku 🙂


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *