Doporučili by mne

Manželé Irena a Adam, Český Těšín

Optimalizovali & ušetřili & financovali, Aktualizovali & revidovali stav

Podařilo se nám ve spolupráci s Martinem optimalizovat naše úvěry na bydlení (ze stavebního spoření) do jednoho hypotečního úvěru a i díky výhodnějším podmínkám se nám podařilo ušetřit nemalé finanční prostředky na měsíčních výdajích domácnosti, tedy celé rodiny ☺.

Manželé Lenka a Ladislav, Ostrava

Optimalizovali & ušetřili & financovali, Nastavili a eliminovali rizika

Odrazovali nás ze všech možných stran (to nepůjde – to je blbost, …), ale trpělivost našeho poradce přinesla refinancování našeho úvěru ze
stavebního spoření. Nyní splácíme úvěr, nižší splátka, díky ☺.

Paní Lenka, Fulnek

Optimalizovala & ušetřila & financovala

Po úmrtí manžela jsem zůstala s dluhy a s hypotékou na krku. Pan Martin mi pomohl konsolidovat špatné spotřebitelské úvěry do jednoho a jako
bonus mi pomohl aktualizovat – upravit a lépe nastavit stávající hypoteční úvěr na dům kde s dětmi bydlíme.

Paní Soňa, Ostrava

Optimalizovala & ušetřila & financovala

Při koupi družstevního bytu jsem využila úvěru ze stavebního spoření; nyní když převádím byt do osobního vlastnictví, tak jsem požádala Martina o asistenci při refinancování úvěru a dofinancování služeb (poplatky, vyplacení z úvěru bytového družstva, …), které jsem musela zaplatit ještě před tím, než jsem mohla zrealizovat hypoteční úvěr.

Pan Aleš, Fulnek

Optimalizoval & ušetřil & financoval

Rozhodl jsem se pro koupi svého BYTU do osobního vlastnictví. Nevěděl jsem v podstatě nic ohledně možností různých forem financování koupě?! Pan Martin mi v celém procesu byl nápomocen ve vyhledání ideálního řešení KOUPĚ bytu formou hypotečního úvěru a následné dofinancování vlastních zdrojů při koupi bytu + daně z nabytí nemovitosti + drobné úpravy v bytě, … díky ☺.

Pan Tomáš, Dobroslavice

Optimalizoval & ušetřil & financoval

Nějakou dobu jsem se rozhodoval, že zkusím své úvěry ze stavebního spoření nějak optimalizovat?! Při setkání s Martinem jsme situaci vyhodnotili, vybrali jsme pro mne velmi výhodné řešení = „refinancování dvou úvěrů ze stavebního spoření“ do jednoho úvěru „hypotečního“.

Manželé Zdenka a Daniel, Fulnek

Optimalizovali & ušetřili & financovali, Aktualizovali & revidovali stav

S Martinem se známe osobně i pracovně poměrně dlouho. Někdy ale přijdou chvíle, kdy se vyplatí o soukromých věcech (i finančních) mluvit otevřeně. Martin sám navrhl, abychom se podívali na všechny úvěry, které jako rodina historicky platíme (naše závazky vznikaly postupně, tak jak je nám život „nachystal“ ☺). Nyní jsme provedli konsolidaci nevýhodných půjček, kontokorentů, kreditek do jedné úvěrové smlouvy = platíme méně, s nižším úrokem a optimalizovali jsme i dobu splacení našeho závazku ☺. Dokončíme i refinancování úvěru ze stavebního spoření, který vznikl při koupi rodinného domu; v rámci tohoto refinancování do hypotečního úvěru si navíc půjčíme finance na opravu oken v domě. Díky ☺.